Peeling Nedir?

Peeling Nedir?
3 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.238 kez okundu.

Bugün sizlerle peeling ile alakalı olarak tüm merak edilenlere çok daha yakından bakacak ve fikir sahibi olacağız. Bildiğiniz gibi cilt bakımı günümüzde fazlası ile önemsenen unsurlardan birisi olduğundan dolayı detayları yakın bir çerçeveden bakarak incelemek de son derece önemli bir detay olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Şimdi detaylara geçelim.

Peeling Nedir?

Cildinizin ölü deriden arındırılması ve öz görüntüsüne kazandırılması için uygulanan yöntemlerden birisi olarak dikkat çeker. Günümüzde bunlar, cilt bakım uzmanları tarafından cilt bakım ürünleri kullanılarak uygulanan bir cilt bakım tekniği olarak da ciddi şekilde ön plana çıkar diyebiliriz. Birçok farklı uygulama şekli olduğunu da söylemek lazım.

Peeling

Peeling

Peeling Çeşitleri

Cildin ölü kısmından arınması için uygulanan yöntemler de çok çeşitlidir. Hepsinin amacı aynıdır ancak süreçten ve cilt sağlığından ödün verme durumlarına göre farklışık gösterirler. Aşamalar;

  1. Yüzeysel Peeling
  2. Orta Derinlikte Peeling
  3. Derin Peeling

şeklinde ön plana çıkan ve derinin her noktasına sizin istekleriniz doğrultusunda müdahale edilebilen uygulama yöntemlerinden birisidir.

Günümüz modern cilt bakım teknikleri ile alakalı olarak baktığımızda peeling olmazsa olmazlardan birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor diyebilme şansına da sahibiz. Yakın bir zaman dilimi içerisinde sitemizde çok daha yeni teknikleri inceleyebileceksiniz. Yorum alanlarımızdan isteklerinizi bizlere sorunsuz bir şekilde iletebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git