Rihanna Japon Style Çorap Modası

Rihanna Japon Style Çorap Modası
20 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.334 kez okundu.

Sonunda buda oldu ve Rihanna Japon style konusuna da el attı. Dünyaca ünlü sanatçı Rihanna, kendi yapmış olduğu birkaç farklı giyim ürününü bundan önceki süreçte Stance Socks markası ile anlaşmalı olarak insanlara sunmuş ve bu anlamda çok geniş bir kitleye ulaşma başarısını göstermişti. Yine bunu devam ettirme amacı içerisine girmiş durumda.

Rihanna çorap modası konusunda aslında kendisi de bir idol olarak kısa zaman içerisinde ön plana çıktı ancak baktığımız zaman Japon style, hiç de beklemeyen bir gelişme olarak dikkatleri çekiyordu. Şimdilerde ise ünlü sanatçı, kendi tasarlamış olduğu çorap markalarını yine Stance Socks markası ile anlaşmalı olarak satışa çıkardı ve büyük ilgi gördü diyebiliriz.

Rihanna Çorap Koleksiyonu

Rihanna bu koleksiyonu ile birlikte aslında yeni bir moda akımı yaratma amacı içerisine girmiş gibi de görünüyor. Çorap modellerini incelediğiniz zaman çok da extreme bir görünüm ortaya çıkmıyor ancak tasarımların tamamının Rihanna’ya ait olması, dünya genelinde popüler hale gelmesi için çorapları yine çok daha fazla önemli kılan unsurlardan birisi oluyor.

2017 modası için yeni ürünler her geçen gün çok daha farklı tarzlarda karşımıza çıkmaya devam ediyor. Rihanna’nın çorap koleksiyonu için tasarımcı Bijou Karman tarafından yaratılan konsept görüntüleri ayrıca dikkat çekiyor ve yukarıda resim galerisi halinde bunları sizlere sunduk.

Resim galerisi içerisinde yer alan 4. çorap modelinde yazan Japonca terim ise Rihanna’ya has bir terim. Görmüş olduğunuz üst kısım karakterlerinde BAD GAL (KÖTÜ KIZ) yazmaktadır ve Rihanna’nın günümüzdeki lakabıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git