Saç Boyası Nasıl Akıtılır?

Saç Boyası Nasıl Akıtılır?
30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.313 kez okundu.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte saç boyası nasıl akıtılır sorusunun net bir şekilde yanıtını vereceğiz. Bildiğiniz gibi bayanlar saç rengi konusunda son derece kararsız olabiliyorlar. Bu kararsızlık beraberinde çok ciddi sıkıntılar getirebiliyor. Saç rengini anlık olarak beğenmemek, bu anlamda eskiden sorun olarak görülebilirdi ancak artık durum kesinlikle böyle değil.

Saç cilası ile alakalı olarak da bundan önceki süreçte sizlere kesin bilgiler vermiştik. Saçın rengini koruması bu anlamda önem arz eden bir detay. Ancak saç renginizi akıtmak ve yeni seçenekleri etkin bir şekilde değerlendirmek için yapmanız gereken birkaç uygulama var. Bununla ilgili detayları sizlerle birlikte inceleyeceğiz.

Saç Boyası Akıtma

Saç Boyası Akıtma

Evde saç boyası akıtmak birçok bayanın internet üzerinde araştırmasını yaptıkları konulardan birisidir. Uzun süreler aynı saç rengi ile dolaşmak istemiyorsanız ve saçınızın esas rengini de kaybetmek istemiyorsanız bu anlamda sizlere mükemmel ötesi seçenekler sunacak yöntemi aşağıda maddeler halinde sunmak ve fikir edinmenize yardımcı olmak da istiyoruz.

  1. Öncelikle mümkün mertebe sıcak bir su ile saçlarınızı yıkıyorsunuz.
  2. Saç diplerinize öncelikle zeytinyağı ile masaj yapın ve 30 dakika bekleyin.
  3. Sonrasında kepeğe karşı yüksek kaliteli bir şampuan modelini saçınıza iyice yedirin ve durulayın.

Durulamanın ardından saç renginizin biraz da olsa normale döndüğünü göreceksiniz. Evde yanlış malzemeler ile yapacağınız yanlış uygulamalar saç derinizde tahribata neden olabilir. Bu neden dolayısı ile son derece dikkatli olmanızda yarar görüyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git