Soğan Suyu ile Hızlı Saç Uzatma

Soğan Suyu ile Hızlı Saç Uzatma
17 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.334 kez okundu.

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte soğan suyu ile hızlı saç uzatma konusuna çok daha yakından bir bakış atacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde özellikle hızlı saç uzatma teknikleri ile alakalı olarak bayanların çok ciddi araştırmaları söz konusu diyebilmemiz de mümkün hale geldi.

Soğan suyunun saça faydaları ile alakalı olarak zaten bitki bilimcilerin son derece ciddi araştırmaları söz konusu olmuştur. Dolayısı ile sitemiz içerisinde de böyle bir konuda sizleri bilgilendirmenin önemli olabileceğini de düşündük. Saçı hızlı uzatma konusunda soğan özlerinin son derece ciddi bir şekilde önem arz ettiğini de rahatlıkla söyleyebiliriz.

Soğan Suyu ile Hızlı Saç Uzatma

Soğanın suyunu kullanarak belirli aralıklar ile saç diplerinize masaj yapmak sureti ile uyguladığınız takdirde çok kısa bir zaman çerçevesinde saçlarınızda hızlı uzama etkisini yaratma şansına da sahip olabileceğinizi net olarak söyleyebiliriz. Soğanın suyu, saç diplerini besleyerek saçların daha gür ve daha hızlı bir şekilde çıkmasına yardımcı olur. Bu da önemli bir etkendir.

30 – 60 dakika uygulama sonrasında saçlarınızda bekletmeniz ve sonrasında ılık su ile durulama yapmanız son derece önemlidir. 2 ay boyunca bu uygulamaya devam etmeniz durumunda çok etkileyici sonuçlar alabileceğiniz de saç bakım uzmanları nezdinde kanıtlanmış olan unsurlardan birisi olarak dikkat çeker.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git