Tarkan Düğün Fotoğrafları

Tarkan Düğün Fotoğrafları
14 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.332 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde resmen dünya evine giren Türkiye’nin Megastar’ı Tarkan düğün fotoğrafları konusunda elimize geçen bilgileri paylaşacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Son dönemde yaptığı TSM albümü ile birlikte gündemi sıklık ile meşgul eden Tarkan, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir karar ile birlikte dünya evine girdi diyebiliriz.

Almanya’nın Köln bölgesinde yaptığı bir düğün ile birlikte evlenen ve çok küçük çaplı bir organizasyon düzenleyen Tarkan, aslında beklendiği gibi bir hareket yaparak yine gözden uzak bir şekilde evlendi. 100 kişilik bir organizasyon ile yapılan düğün ile alakalı olarak fotoğraflar ise düğünün üzerinden belli bir süre geçmesinin ardından resmi olarak online ortama düştü.

Karizması ve mükemmek smokini ile dikkat çeken Tarkan, güzeller güzeli eşi ile birlikte gerçekten iyi bir ikili olacaklar gibi duruyor. Küçük çaplı bir organizasyon olsa da mükemmel görüntülerin çekildiği düğün ile alakalı olarak fotoğrafların kısa bir zaman dilimi içerisinde internet ortamında yaygın hale gelmesi de aslında dikkat çeken bir diğer unsur oldu diyebiliriz.

t6804

Bizlerde derlemiş olduğumuz resim galerisi ile birlikte sizleri bu anlamda bilgilendirmek ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olma amacı içerisindeyiz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen online moda sektöründe sizlere biraz daha iyi seçenekler sunabilmek için daha iyi araştırmalar yapmaya devam edeceğiz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git