Taş İşlemeli Gelinlikler ile Rüya Gibi Gelinler

Taş İşlemeli Gelinlikler ile Rüya Gibi Gelinler
24 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.862 kez okundu.

Hiç şüphesiz ki en görkemli gelinlikler arasında işlemeli gelinlikler gelmektedir. İşlemeli gelinlikler fiyat açısından diğer gelinliklere göre biraz pahalı olsa da,  giyen genç kızları gerçektende masallardan çıkıp ta gelmişçesine bir güzelliğe bürür. Sizde düğün gecenizde böylesine görkemli bir gelin olmak istiyorsanız eğer, mutlaka işlemeli gelinliklerden seçmelisiniz.

İşlemeli gelinlikler deyince mutlaka ki ilk akla gelenler sır işlemeli gelinlikler olmakta. Örneğin bu konuda sadece kalp yaka kısmında veya etek uçlarında sır işlemeleri bulunan gelinliklerden kullanabilirsiniz. Yanı sıra omuzlarınızı açıkta bırakan devrik – uzun kollu kabarık etekli gelinlik modelleri de güzellik konusunda diğerleriyle yarıştığında, birinciliği kapacak nitelikteki gelinliklerdendir. Şayet  omuzlarınızın güzelliğine güveniyorsanız da böyle uzun kollu gelinliklerden seçebilir ve kol uçlarıyla etek uçlarında da bu tarz işlemelerden kullanabilirsiniz elbette.

İşleme deyince sawarovsky taşlardan bahsetmezsek olmaz tabii. Prenses model kabarık etekli gelinliklerde,  sadece gövde kısımlarına işlenen ful sawarovsky taşlar göz kamaştırıcı gelinlikler oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra yine balık modeli gelinliklerden giymeyi dilerseniz de, gövde kısmından aşağıya doğru akan yol yol inci işlemeleriyle dolu olan balık modeli gelinliklerde diğerlerinden aşağı kalmayan güzellikler sergilemekte.  Son senelerde sırtı ve beli korse detaylı gelinlikler de çok revaçta. Örneğin ekru,  yani kırık beyaz renginde, sırtı baştan aşağı ipli korseyle detaylandırılmış,  kabarık etekli ve altın sır işlemeli gelinliklerde  sizi büyüleyecek kadar güzel görünüyor.

Taş İşlemeli Gelinlik Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git