Tek Malzemeyle Peeling (Süt Tozu)

Tek Malzemeyle Peeling (Süt Tozu)
18 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 1.917 kez okundu.

Yüzünüzdeki ölü derilerden şikayetçiyseniz ve satın almak için peeling arayışına girdiyseniz belki de buna hiç gerek yok. Gidip kahve dolabınızı açmaya ne dersiniz? Denemekten zarar gelmez gibi. Süt tozunu kaptığınız gibi banyoya koşun.

Öncelikle cildinizi suyla çok hafif nemlendirmelisiniz. Böylece tanecikli yapıdaki süt tozu yüzünüze yapışacak ve masaj yapmak daha kolay olacaktır. Cildinizi nemlendirdikten sonra avucunuza alacağınız süt tozunu yüzünüzün her yerine gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz. Biraz sert ve dairesel hareketlerle gözünüze çok yaklaşmadan boynunuz ve dekolte bölgeniz dahil her yerinizi ölü derilerden arındırabilirsiniz. Ardından ılık nemli bir havluyla cildinizi dairesel hareketlerle temizleyebileceğiniz gibi ılık suyla yıkayabilirsiniz de. Sonucu gördüğünüzde iyi ki peeling almak için kozmetik markete gitmeden önce bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Tüm cilt tiplerindeki bireylerin rahatlıkla kullanabileceği bu peelingi süt ve süt ürünlerine alerjisi olan ya da son zamanlarda cilt kızarıklığı, hassasiyeti yaşamış kişilerin kullanmamasını tavsiye ediyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git