Tesettür Triko Modelleri

Tesettür Triko Modelleri
23 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.329 kez okundu.

Günümüzde özellikle bayan giyim konusunda tesettür triko modelleri üzerine çok ciddi bir eğilim söz konusu oldu. Birkaç senelik dilim içerisinde o kadar iyi gelişmeler meydana geldi ki giyim konusunda her kesimden bayana çok çok daha farklı seçenekler ve desenler sunuluyor da diyebiliriz. Özellikle tesettür alanında bu durum kendini gösteriyor.

Tesettür giyim konusunda yeni markaların ortaya çıkması ve insanların sürekli daha yeni modellere eğilim göstermeleri ile birlikte çok çok daha iyi seçenekler ortaya çıktı. Bu senenin moda renkleri genel olarak koyu renklere çalacak. Tesettür alanında da eşarp modellerinden tutun da triko ve tunik modellerinde de yine bu renk üzerine bir eğilim söz konusu olacak.

Triko modası genel olarak kış aylarında fazlası ile ortaya çıkıyor ve kendisini gösteriyor. Hal böyle olunca insanların eğilimi de fazlası ile iyi oluyor. Ferace modellerinde de farklılaşmanın hat safhada olduğu bir dönem içerisindeyiz. Tesettürlü bayanlar artık eşarp bağlama çeşitlerini dahi değiştirdiklerinden dolayı modacılar bu alanda daha yeni çalışmalar geliştiriyor da diyebiliriz.

Tesettür Triko Modası

Tesettür Triko Modası

Genel itibari ile kapalı bayanlar hardal sarısı rengine karşı muazzam bir eğilim içerisinde oluyorlar. Triko modellerinde bu durum geçerli olmasa da özellikle kırmızı, siyah, mavi ve yeşil tonları 2016 yılında fazlası ile tercih edilen renk seçenekleri olacak. Tesettür kombin ile alakalı olarak da yakın bir zaman dilimi içerisinde en yeni örnekleri sitemizde bulabileceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git