Trend Göz Makyajı Modelleri

Trend Göz Makyajı Modelleri
3 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.804 kez okundu.

Bu yazımızda siz değerli bayan okuyucularımız ile birlikte göz makyajı modelleri ile alakalı olarak en yeni örnekleri çok daha yakından inceleyecek ve fikir edineceğiz. Bildiğiniz gibi günümüzde bayanların en çok önem verdikleri konulardan birisi olan makyaj, artık bir nevi boyut atladı ve yüzü ön plana çıkarabilmek adına bir göz makyajı yeterli oluyor.

Trend göz makyajı modelleri dediğimiz zaman ise günümüzde ünlü bayanların ve makyaj uzmanlarının göz ve çevresi için önerdiği en popüler ve en çok tercih edilen makyaj türlerini ele alacağız. Bir yüzü ön plana çıkarmak, bakışları ve yüzün hatlarını keskinleştirebilmek adına göz makyajı dahi artık yeterli oluyor. Nasıl mı?

Göz Makyajı Örnekleri

Göz Makyajı Örnekleri

Göz makyajı örnekleri incelendiğinde artık bir bayanın göz kapağı çevresine belirgin bir kalem çekmesi dahi bakışları daha belirgin hale getirebiliyor. Dumanlı göz makyajı aşağıdaki resimde olduğu gibi yine popüler. Genel olarak kalem çekerken artık kaşın bitiş noktasından paralel bir şekilde kenarlara doğru uzayan çizgi çekiliyor. Bu, aslında göz çevresinde bulunan kusurları yok etmek ve gözü almak adına çok önemli bir detay.

Kim Kardashian Göz Makyajı

Kim Kardashian Göz Makyajı

Göz kapağının üst kısmı için ise pastel tonlarda renklendirme yapmak çok çok daha iyi seçenekleri sizlere sunuyor. Genel itibari ile krem tonlar ve beyaza yakın gri renk tonları göz kapağının üst kısmı için yeteri kadar iyi bir uygulama olarak da dikkatleri çekiyor. Göz makyajında dikkat edilmesi gereken unsur malzemedir. Su bazlı malzemeler kullanmak yerine kaliteli markaların ürünlerini geçici olarak kullanmak daha iyi olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git