Ünlüler Nasıl Makyaj Yapar?

Ünlüler Nasıl Makyaj Yapar?
12 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.465 kez okundu.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte ünlüler nasıl makyaj yapar sorusuna net bir şekilde yanıt verecek ve bu anlamda bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Aslında bayan ünlüler içerisinde makyaj konusu ile alakalı olarak çok ciddi anlamda yaygınlaşmış kanılar söz konusudur ki önem arz eden bir detay olarak da dikkat çeker.

Ülkemizde bayan ünlülere baktığımız zaman bu anlamda birçok ismi net bir şekilde görebilir ve sizlere net olarak fikirler sunabiliriz. Beren Saat, Çağla Şikel, Ebru Şallı gibi isimler gündemin en güzel ve makyajları ile dikkat çeken isimleri olarak ön plana çıktığından dolayı herkesin üzerine düştüğü insanlar.

Ünlüler Nasıl Makyaj Yapar

Ünlüler Nasıl Makyaj Yapar

Kimisi sade makyaj kullanıyor, kimisi yüz hatlarında ki kusurları kapatabilmek için son derece ağır ve yoğunlaştırılmış makyaj tercihleri kullanıyor. Ancak sonuç olarak birçoğu makyajsız güzellik konusunda fazla önemli adımlar atmıyor. Yani makyaj olmadan güzel olan ünlü bayanların sayısı son derece az diyebiliriz.

  1. Fondoten kullanarak ciltlerindeki lekeleri ya da yaraları yok ederler.
  2. Allık, pudra ile elmacık kemiği bölgesini ön plana çıkarırlar.
  3. Dudakları ön plana çıkarabilmek için kenarlar kalem ile belirginleştirilir ve parlatıcı etkili rujlar tercih edilir.
  4. Göz makyajı çok fazla önemsenir ve bakışların daha keskin hale gelebilmesi için keskenleştirici etkenler üzerinde durulur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git