Yazın Yeni Trendi Şeffaf Ayakkabı ve Terlikler

Yazın Yeni Trendi Şeffaf Ayakkabı ve Terlikler
14 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 2.148 kez okundu.

ÇILGIN ŞEFFAF AYAKKABI VE TERLİK TRENDİYLE MODAYA UYUN!

Her yaz birbirinden farklı, şık ve güzel terlik – ayakkabı modelleri sezona damgasını vuruyordu elbet ama tasarımcılardan bu kadarını da beklemiyorduk doğrusu. Zira bu sene modacılar karşımıza şeffaf  ayakkabı ve terlik trendini çıkarttığı andan beri çok şaşkınız.  Şaşkınız şaşkın olmamıza ama bir o kadar da mutluyuz. Çünkü bu şeffaf ayakkabı ve şeffaf topuk trendi gerçekten de çok şık.

Evet dediğimiz gibi bu sene ister ayakkabılarınızın ya da terliklerinizin tümünü veyahutta sadece topuk kısmını şeffaf olanlardan seçebileceksiniz.   Tıpkı Külkedisi masalında olduğu gibi artık sizlerde birer Külkedisi moduna girecek ve güzel yanı sıra bakımlı ayaklarınızı bu şeffaflığın taşımasına izin verebileceksiniz. Tabii ki bir farkla.  Çünkü bu ayakkabılar cam değil. Cam yerine ayakkabı ve terlik dokularında elbette ki şeffaf pvc kullanılıyor. Topuklarda ise şeffaf sert plastikler.

Bu sayede gündüz ve gece kombinlerinizde şeffaf casual terlikler, gece için topuklu hoş abiye terlikler ve hatta şeffaf stilettolar,  şeffaf mini topuklu  bayan ayakkabıları, şeffaf sabolar ve aklınıza gelen tüm şeffaf ayakkabı çeşitlerinden de yararlanabileceksiniz. Çokta farklı bir tarz yaratmanıza faydalı olacak olan bu şeffaflık modası sayesinde, kolay kombinler yapabilecek ve günün her saatinde her türlü konseptte de giyebileceksiniz. Örneğin yüksek belli skinny Jeanlarınızın altına şeffaf topuklu terlik ya da ayakkabılardan giyebilir, günlük hayatınızda ya da plajlarda şeffaf parmak arası terliklerden faydalanabilirsiniz.

Yazın Yeni Trendi Şeffaf Ayakkabı ve Terlikler

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git