Zara That Coat Modası Online Ortamı Sardı

Zara That Coat Modası Online Ortamı Sardı
23 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.081 kez okundu.

Bugün ki yazımızda sizlerle birlikte Zara That Coat modası ile alakalı olarak bilgiler sunacak ve fikir sahibi olmanızı sağlayacağız. Ülkemizin de en kaliteli ve en çok tercih edilen giyim markalarından birisi olarak dikkat çeken Zara, İngiltere’de satışa sunmuş olduğu bir ceket modeli ile online ortamı da kasıp kavurmayı başardı diyebiliriz.

zara_ceket_680

Yukarıda görmüş olduğunuz ceket modeli için İngiltere’de bir sosyal medya hesabı açıldı ve insanlar bu ceket modeli ile alakalı olarak kombinlerini de bu sayfa üzerinde hashtag yardımı ile paylaşımlar yapabiliyorlar. Ceketin görüntü anlamında sunduğu kaliteden ziyade malzeme kalitesi de kendisini çok iyi bir şekilde gösteriyor diyebiliriz.

Instagram üzerinde #thatcoat (o ceket) hashtag’i ile birlikte araştırdığınızda konu ile alakalı olarak tüm seçenekleri net bir şekilde görebilme şansına da sahip olabiliyorsunuz. Ceketin kış ayları için bir moda haline gelmesi de zaten kendisini net bir şekilde ortaya koydu. Giyim anlamında birçok farklı model sosyal medya konusu oldu ki bu cekette İngiltere’den yayıldı.

Zara That Coat Modası

Zara markası genel olarak her sene modayı belirleyen markalardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Kaliteli ürünlerini artık daha görsel şekilde insanlara sunan markanın That Coat modelinin insanlar arasında bu kadar yaygın hale gelmesi ve trend olması da sanırım markanın çok da beklediği unsurlardan birisi değildi ancak zaman içerisinde oldu.

Yukarıdaki resimlerde model ile alakalı olarak net bir şekilde bilgi sahibi olabileceksiniz. Instagram’da bu modayı takip edebilir, sizlerde dahil olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git